Turniej regionalny - Poznań IOR
29 stycznia 2018
[
Wyniki-Bridge Spider
]
szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj
listy historii
m-ce
nr
wk
okr
klub
wynik %
PKL
PDF
1
56
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
UNIA II Leszno
TB Silesia I Gliwice
63.52
25
89
2
13
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WP
Nexus Kontrakt Poznań
60.94
23
86
3
52
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
UNIA II Leszno
59.58
20
83
4
7
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
Chaos Gniezno
58.78
18
80
5
32
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WP
LB
GRICON STARKA Poznań
KART-EL Gorzów Wlkp.
57.60
16
78
6
44
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
IOR I Poznań
56.38
14
76
7
45
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
PAB Poznań
55.93
11
74
8
15
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WP
System Poznań
55.32
9
72
9
40
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
KTB Konin
55.01
7
70
10
39
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
Veolia Energia Łódź
54.79
5
68
11
6
Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
5.0
WP
Chaos Gniezno
53.69
5
66
12
53
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
Sokoły Poznań
53.63
5
64
13
12
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
Komster II Poznań
53.22
4
62
14
9
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
Chaos Gniezno
53.02
4
60
15
55
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WP
SBS Polonia Nowy Tomyśl
52.93
3
58
16
1
Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WP
UNIA WINKHAUS Leszno
52.91
3
56
17
50
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
Karo Poznań
52.69
3
54
18
51
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
CK Rondo Grodzisk Wlkp.
52.32
2
52
19
8
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
IOR II Poznań
52.27
2
50
20
10
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
Cybinka Poznań
51.92
1
48
21
4
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
Fikot Trefl Poznań
System Poznań
51.75
1
46
22
49
Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WP
DK Stokrotka I Poznań
51.52
1
44
23
31
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
Credo Piła
IOR III Poznań
51.48
42
24
2
John Catlow
Andrzej Dymek
2.0
4.0
WP
DK Stokrotka I Poznań
Chaos Gniezno
51.24
40
25
3
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
13.0
7.0
WP
CONNECTOR Poznań
GRICON STARKA Poznań
50.87
38
26
41
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
KTB Konin
50.12
36
27
36
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WP
IOR III Poznań
49.15
34
28
11
Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WKBS Września
49.11
32
29
33
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WP
Karo Poznań
48.62
30
30
46
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
Fikot Trefl Poznań
47.66
28
31
5
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
Kopernik Poznań
46.66
26
32
42
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
IOR I Poznań
46.15
24
33
34
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WP
System Poznań
46.04
22
34
38
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
IOR I Poznań
PAB Poznań
45.96
20
35
16
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
NB Praktycy I
45.43
18
36
54
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
IOR I Poznań
44.95
16
37
14
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WP
Kopernik Poznań
IOR III Poznań
42.65
14
38
43
Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WP
IOR I Poznań
Veolia Energia Poznań
41.75
12
39
37
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WP
Nexus Kontrakt Poznań
41.65
10
40
48
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
DK Stokrotka II Poznań
41.50
8
41
47
Ryszard Nowicki
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WP
DK Stokrotka I Poznań
40.82
6
42
17
Krzysztof Pietras
Grzegorz Łuczak
WP
PAB Poznań
30.20
4
43
35
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
IOR III Poznań
Fikot Trefl Poznań
18.27
2
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-29 o 21:47:40