Regionalny Turniej na Morasku * 26 lutego 2020
Wydział Fizyki UAM
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 133Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań
UNIA WINKHAUS Leszno
62.512153
 237Bogdan Świątek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
5.0
WPUNIA II Leszno
SBS Polonia Nowy Tomyśl
60.931951
 311Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPIOR I Sokoły Poznań
IOR II Poznań
60.501849
 444Danuta Kazmucha
Cezary Serek
17.0
15.0
OP
WP
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
PAB Poznań
59.001647
 527Jerzy Bajka
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPPAB Poznań
Stokrotka Poznań
58.291446
 68Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.5
2.5
WPPAB Poznań
Cybinka Poznań
57.301345
 715Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WPVeolia Energia Poznań
Fikot Trefl Poznań
57.011144
 83Małgorzata Zielonacka
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPCybinka Poznań
PAB Poznań
56.161043
 917Krzysztof Buzała
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań 55.87842
 105Andrzej Mazurek
Piotr Cieśliński
12.0
0.5
WPPAB Poznań 55.52641
 1145Magdalena Pawlak
Jakub Nawrocki
1.0
1.5
WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
55.42540
 127Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
3.0
1.5
WPIdealny Dach Poznań 53.60439
 1313Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
7.0
5.0
WPKTB Konin
Dąbrówka VII LO Poznań
53.56438
 1429Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
System Poznań
53.46437
 1532Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPVeolia Energia Poznań 52.21436
 1636Jarosław Żołyniak
Mieczysław Kańdulski
0.5
2.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 52.11335
 1719Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPUNIA II Leszno 51.84334
 1834Janusz Borowski
Marek Olszyński
3.0
 
WP
NZ
Kopernik Poznań
 
51.64333
 1928Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPKaro Poznań 51.33232
 2038Małgorzata Grzybek
Jerzy Nowak
0.5
13.0
WPPAB Poznań
KTB Konin
50.39231
 2120Paweł Siwak
Eugeniusz Dota
2.5
2.5
WPIOR III Poznań 50.02230
 2214Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPFikot Trefl Poznań 49.71229
 2321Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
 
 
WPPAB Poznań
Polski Trefl Fanklub Poznań
49.65128
 2426Maciej Mizerka
Jan Rosochowicz
3.0
3.0
WPPAB Poznań 49.55127
 2549Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPSystem Poznań 49.49126
 2616John Catlow
Krzysztof Galubiński
3.0
2.5
WPStokrotka Poznań 49.36125
 271Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WPIOR III Poznań
PAB Poznań
49.25124
 2843Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPPAB Poznań 48.75123
 2923Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWKBS Września 48.63122
 302Jan Kalicki
Łukasz Lis
3.0
3.0
WPOOK Oborniki
Wełna Skoki
48.36121
  35Anna Spyszkiewicz
Tomasz Kuchta
1.5
1.5
WPDąbrówka Alma Mater Poznań 48.36121
 3224Marta Smętek
Stefan Gronowski
1.0
1.5
WPSzlemik RCK Rogoźno
OOK Oborniki
48.21119
 3347Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WPPAB Poznań
IOR I Sokoły Poznań
48.09118
 349Grażyna Winkler
Jan Borychowski
0.5
13.0
WPPAB Poznań
UNIA II Leszno
48.08117
 3552Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPNexus Kontrakt Poznań 47.64116
 3639Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WPAdmira Poznań
IOR I Sokoły Poznań
47.51115
 3718Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0
SW
WP
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
Stokrotka II Poznań
47.21114
 3830Zenon Danielewicz
Tomasz Piotrowski
1.5
0.5
WPStokrotka II Poznań 47.19113
 3940Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WPIOR I Sokoły Poznań
Veolia Energia Poznań
47.02112
 4031Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
5.0
4.0
WPKaro Poznań
Idealny Dach Poznań
46.28111
 4148Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
1.0
 
WPBIG Brydż Poznań
PAB Poznań
46.27110
 4241Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPVeolia Energia Poznań 44.8319
 434Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
 
2.0
WPNaturka Team Ogrody Poznań
Dębina Szynszyle Poznań
44.6418
 4410Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.5
1.5
WPKopernik Poznań 44.4717
 4542Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
2.0
WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 42.8316
 4650Jakub Butkiewicz
Grzegorz Świąder
 
0.5
WPDąbrówka Joker Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
42.6315
 476Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
4.0
2.5
WPIOR II Poznań 42.4414
 4846Ewa Knapik
Lidia Gapińska
5.0
2.5
WPChaos Gniezno
BIG Brydż Poznań
40.8413
 4912Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPPAB Poznań
IOR III Poznań
37.4312
 5022Krzysztof Ziemba
Tadeusz Pacyk
2.5
1.0
WPStokrotka II Poznań 36.6611

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-02-26 o 21:41:41