Regionalny Turniej na Morasku * 29 stycznia 2019
Wydział Fizyki UAM
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 12Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPPAB Poznań
UNIA II Leszno
67.712046
 26Krzysztof Jordan
Czesław Kościelak
2.5
4.0
WPSystem Poznań 67.671844
 320Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPUNIA II Leszno 65.471642
 433Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
5.0
WPChaos Gniezno
System Poznań
61.321540
 527Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo 60.321339
 615Andrzej Kędzierski
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPFikot Trefl Poznań 56.901138
 744Sławomir Piechocki
Małgorzata Grzybek
11.0
0.5
WPUNIA WINKHAUS Leszno
PAB Poznań
55.32937
 87Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WPVeolia Energia Poznań
Fikot Trefl Poznań
55.09736
 99Henryk Duszyński
Mirosława Miętkiewska
5.0
2.5
WPKaro Poznań 54.89635
 1043Jarosław Żołyniak
Mieczysław Kańdulski
0.5
2.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 54.66434
 1138Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań 54.61433
 1239Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
PAB Poznań
54.40432
 135Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPUNIA II Leszno 54.09331
 1441Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPIOR I Sokoły Poznań
 
53.48330
 151Małgorzata Zielonacka
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPCybinka Poznań
PAB Poznań
52.89329
 164Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPIOR I Sokoły Poznań
IOR II Poznań
52.07328
 1735Marek Olszyński
Janusz Borowski
 
3.0
NZ
WP
 
Kopernik Poznań
52.03227
 1813Rafał Malinowski
Paweł Biś
1.5
2.0
WPVeolia Energia Poznań 51.20226
 1929Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
2.0
5.0
WPIOR III Poznań
Karo Poznań
50.78225
 2025Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
4.0
WPIOR II Poznań 50.68124
 2130Ryszard Paluczek
Zbyszko Paluczek
0.5
5.0
WPIdealny Dach Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
50.26123
 2232Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WPPAB Poznań
IOR I Sokoły Poznań
50.07122
 2326Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPIOR III Poznań 49.20121
 248Krzysztof Staśkiewicz
Jarosław Marczewski
3.0
2.5
WPVeolia Energia Poznań 48.33120
 2523Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WPPAB Poznań 48.02119
 2618Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
 
0.5
WPPAB Poznań
Polski Trefl Fanklub Poznań
47.53118
 2740Bartosz Kaczmarek
Anna Spyszkiewicz
4.0
1.5
WPDĄBRÓWKA MM Poznań
Dąbrówka Alma Mater Poznań
46.30117
 2821John Catlow
Krzysztof Galubiński
3.0
2.5
WPStokrotka Poznań 46.22116
 2922Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
0.5
0.5
WPPAB Poznań 46.11115
 3016Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0
SW
WP
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
Stokrotka II Poznań
45.72114
 3110Zygfryd Banecki
Wojciech Witkowski
4.0
2.5
WPKaro Poznań 45.62113
 3236Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPBIG Brydż Poznań 45.54112
 3334Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
 
2.0
WPNaturka Team Ogrody Poznań
Dębina Szynszyle Poznań
45.39111
 3428Stefan Gronowski
Łukasz Lis
1.5
3.0
WPOOK Oborniki
Wełna Skoki
45.21110
 3531Krzysztof Ziemba
Tadeusz Pacyk
2.5
1.0
WPStokrotka II Poznań 44.7419
 3617Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWKBS Września 44.2518
 3714Małgorzata Augustyn
Tomasz Kuchta
2.5
1.5
WPSystem Poznań
Dąbrówka Alma Mater Poznań
43.9317
 3811Maciej Masłowski
Ewa Knapik
2.5
5.0
WPIOR III Poznań
Chaos Gniezno
43.2216
 3924Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
4.0
1.5
LB
WP
Instalko SBS 2 Międzyrzecz
IOR III Poznań
42.1415
 4012Katarzyna Żabicka-Bajon
Piotr Słomski
 
 
WPPolski Trefl Fanklub Poznań
 
41.5714
 413Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
 
WP
NZ
PAB Poznań
 
40.5713
 4219Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.5
1.5
WPKopernik Poznań 39.1312
 4337Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPPAB Poznań 35.7011

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-02-04 o 18:39:38