Regionalny Turniej na Morasku * 22 stycznia 2020
Wydział Fizyki UAM
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 14Jan Borychowski
Jacek Kokociński
13.0
7.0
WPUNIA II Leszno
KTB Konin
64.732243
 236Jacek Płoszyński
Elżbieta Kamińska
2.5
1.5
WPKopernik Poznań 61.722041
 35Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WPVeolia Energia Poznań
Fikot Trefl Poznań
60.811839
 439Danuta Kazmucha
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
17.0
7.0
OP
WP
SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
UNIA WINKHAUS Leszno
60.721637
 532Jarosław Żołyniak
Mieczysław Kańdulski
0.5
2.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 59.461336
 614Jan Sibilski
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 58.941135
 71Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPIOR I Sokoły Poznań
IOR II Poznań
58.13934
 816Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań
PAB Poznań
57.67733
 910Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WPPAB Poznań
WKBS Września
55.13532
 1020Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPPAB Poznań
TB Budowlani Poznań
54.85531
 1129Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPUNIA II Leszno 54.79430
 1240Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 54.22429
 132Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
4.0
2.5
WPIOR II Poznań 53.62328
 1422Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.5
3.0
WPPAB Poznań
Kopernik Poznań
53.27327
 1525Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPKaro Poznań
PAB Poznań
52.71326
 1612Jan Rosochowicz
Marcin Pędziński
3.0
15.0
WPPAB Poznań
GRICON STARKA PAB Poznań
52.66225
 1724Janusz Suszczyński
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPSystem Poznań 51.36224
 1819Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WPDąbrówka Alma Mater Poznań
DĄBRÓWKA MM Poznań
51.33223
 193Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
 
WP
NZ
PAB Poznań
 
50.98122
 2033Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPKaro Poznań
WKBS Września
50.18121
 2138John Catlow
Krzysztof Galubiński
3.0
2.5
WPStokrotka Poznań 50.07120
 228Janusz Michalec
Ryszard Kapela
5.0
4.0
WPIOR I Sokoły Poznań 49.53119
 2334Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WPFikot Trefl Poznań 49.26118
 2415Edward Niewierowski
Krzysztof Jordan
11.0
2.5
WPChaos Gniezno
System Poznań
48.96117
 2518Łukasz Lis
Stefan Gronowski
3.0
1.5
WPWełna Skoki
OOK Oborniki
47.49116
 2611Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPSystem Poznań
Karo Poznań
47.31115
 277Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPCybinka Poznań 46.43114
 2826Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.5
WPPAB Poznań 46.09113
 2928Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPKaro Poznań
IOR III Poznań
45.61112
 3017Barbara Speth
Tomasz Kuchta
2.0
1.5
WPDębina Szynszyle Poznań
Dąbrówka Alma Mater Poznań
45.26111
 3131Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 44.75110
 3235Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WPPAB Poznań
IOR I Sokoły Poznań
44.4719
 3337Adam Talarczyk
Marek Janik
1.0
5.0
WP 
IOR I Sokoły Poznań
43.0418
 3427Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPPAB Poznań 42.1317
 3523Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
2.0
WP
SW
Stokrotka II Poznań
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
41.3216
 3630Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
2.0
WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 39.6115
 3713Krzysztof Buzała
Jacek Nawrocki
5.0
1.5
WPFikot Trefl Poznań
Veolia Energia Poznań
39.4414
 3821Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
3.0
4.0
WPIdealny Dach Poznań 39.3313
 396Sławomir Tomaszewski
Lidia Suszczyńska
2.5
 
WPKopernik Poznań
Naturka Team Ogrody Poznań
38.2612
 409Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
0.5
0.5
WPPAB Poznań 34.7911

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-01-22 o 21:44:03