Regionalny Turniej na Morasku * 15 stycznia 2020
Wydział Fizyki UAM
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 19Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPUNIA II Leszno 68.981946
 213Cezary Serek
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WP
LB
PAB Poznań
Ilanka 1 Rzepin
67.221744
 340Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
2.5
0.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 64.701642
 428Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań 61.471440
 539Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
3.0
WPDĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
PAB Poznań
59.771239
 61Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
59.741038
 78Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
3.0
WPStokrotka Poznań 57.98937
 821Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
3.0
1.5
WPIdealny Dach Poznań 57.86736
 941Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPGRICON STARKA PAB Poznań
PAB Poznań
57.54535
 1035Tomasz Kuchta
Henryk Duszyński
1.5
5.0
WPDąbrówka Alma Mater Poznań
Karo Poznań
56.67434
 1133Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5
WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań 55.83433
 124Przemysław Weymann
Marek Szukała
11.0
19.0
WPUNIA II Leszno 54.16432
 1325Krzysztof Staśkiewicz
Zenon Wierzbicki
3.0
5.0
WPVeolia Energia Poznań
Fikot Trefl Poznań
53.68331
 1431Tadeusz Dziadykiewicz
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.5
WPIOR III Poznań
Kopernik Poznań
53.33330
 1514Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
4.0
WPIOR II Poznań 52.97329
 1643Bartosz Kaczmarek
Anna Spyszkiewicz
4.0
1.5
WPDĄBRÓWKA MM Poznań
Dąbrówka Alma Mater Poznań
51.10228
 1715Stefan Gronowski
Łukasz Lis
1.5
3.0
WPOOK Oborniki
Wełna Skoki
50.44227
 1818Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 50.33226
 192Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.5
1.5
WPCybinka Poznań
PAB Poznań
50.17225
 2017Roman Wojciechowski
Adam Meller
1.5
5.0
WPKopernik Poznań
Karo Poznań
49.69124
 2111Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
2.0
WP
SW
Stokrotka II Poznań
ŚKB DREAM-TEAM Kielce
49.59123
 2232Magdalena Pawlak
Maria Niklaus
1.0
1.5
WPDąbrówka Dwujęzyczni Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
49.21122
 2319Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WPIOR III Poznań
PAB Poznań
49.19121
 2426Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPVeolia Energia Poznań 48.42120
 2522Zenon Danielewicz
Tomasz Piotrowski
1.5
0.5
WPStokrotka II Poznań 47.79119
 2629Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPPAB Poznań
System Poznań
47.73118
 2734Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 47.69117
 2824Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPKaro Poznań 47.52116
 296Jerzy Nowak
Małgorzata Grzybek
13.0
0.5
WPKTB Konin
PAB Poznań
46.23115
 3044Andrzej Pietrkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 46.12114
 3138Adam Talarczyk
Marek Janik
1.0
5.0
WP 
IOR I Sokoły Poznań
46.06113
 3210Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
 
WPDębina Szynszyle Poznań
Naturka Team Ogrody Poznań
46.03112
 3342Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
3.0
2.0
WPVeolia Energia Poznań 45.96111
 3420Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań
IOR II Poznań
45.90110
 3516Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
5.0
WPWKBS Września
Fikot Trefl Poznań
44.4519
 3612Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPKopernik Poznań
PAB Poznań
43.2118
 3736Hanna Utecht
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP 
PAB Poznań
42.4017
 385Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPSystem Poznań
Karo Poznań
41.5016
 3930Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPVeolia Energia Poznań 41.4415
 4023Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
 
 
WPPAB Poznań 40.2214
 4127Paweł Rymarowicz
Tomasz Olenderek
1.5
1.5
WPBIG Brydż Poznań 38.6613
 423Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
 
WP
NZ
PAB Poznań
 
36.7512
 4337Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.5
0.5
WPPAB Poznań 35.2911

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2020-01-16 o 05:43:28