Memoriał Irka Nowaka
OTP** 27 listopada 2016 Poznań
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 187Marek Witek
Marta Makarewicz
21.0
2.0
PK
MA
Carlo Bossi Parfumes Nisko
NADBUD Warszawa
  62.81126
 231Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPKTB Konin
PAB Poznań
  61.92120
 380Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
9.0
LBLatteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin  61.48113
 455Przemysław Zawada
Leszek Sztyrak
17.0
19.0
LB
WM
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz
  61.07108
 592Kazimierz Omernik
Piotr Busse
19.0
18.0
PM
SL
ANDRZEJKI Gdańsk
TB Silesia I Gliwice
  61.01102
 6101Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0
PD   60.9197
 746Kacper Wilczak
Łukasz Gaweł
5.0
7.0
DSProfman KS AZS Wratislavia V WR
GORACO KS AZS Wratislavia VII WR
  60.7891
 845Stanisław Owczarski
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
12.0
9.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.  58.5586
 959Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
15.0
19.0
WP
MA
CONNECTOR Poznań
INTERBUD Płock
  57.6981
 1026Andrzej Aleksandrzak
Piotr Walczak
13.0
21.0
WPUKB KLEKS Szamotuły
CONSUS Kalisz
  57.6275
 1142Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
15.0
SLTB Silesia I Gliwice  57.2970
 1293Jarosław Ostrowski
Piotr Jassem
13.0
9.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  57.2764
 1335Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Wełna Skoki
  56.8959
 1429Włodzimierz Ilnicki
Waldemar Burakowski
17.0
15.0
MA 
NOTUS Doradcy Finansowi
  56.7454
 1533Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
9.0
KPPAAK Bydgoszcz  56.6248
 1690Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
24.0
17.0
KP
ZP
Konkret Chełmno
ZOIM & FIORI Szczecin
  56.5143
 1721Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
7.0
12.0
LBZM Mestil Gorzów Wlkp.
GOMAD Gorzów Wlkp.
  55.7738
 1830Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
WP
LB
UNIA WINKHAUS Leszno
ZM Mestil Gorzów Wlkp.
  55.3132
 1958Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
11.0
5.0
LB
DS
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Stow.BONA FIDE Świebodzice
  55.2127
 2097Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WPELEKTROWNIA Żelichowo
CONNECTOR Poznań
-0.25 55.1325
 2156Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
5.0
WPPlatan Pleszew  55.0824
 2251Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
24.0
24.0
DSKS AZS Wratislavia I WR  54.9023
 2316Tadeusz Kaczanowski
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno
CONSUS Kalisz
  54.8922
 2485Krzysztof Mielnik
Paweł Małecki
7.0
11.0
PM
WP
SDK Tczew
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  54.6021
 2548Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
2.0
0.5
LB   53.7820
 2674Tomasz Mieloch
Andrzej Janowicz
4.0
5.0
WPTB Budowlani Poznań  53.7019
 2779Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
13.0
WPELEKTROWNIA Żelichowo  53.6218
 2812Tomasz Winciorek
Ewa Miszewska
18.0
19.0
WPELEKTROWNIA Żelichowo  53.3518
 2949Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.5
2.0
WPFikot Trefl Poznań  53.2417
 3095Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPPAB Poznań
GRICON STARKA Poznań
  53.1916
 3147Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPIOR I Poznań
System Poznań
  53.1415
 3244Piotr Kobyłka
Tomasz Freitag
4.0
5.0
WPProsna Kalisz  52.8914
 3361Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
4.0
MAAZS UW Warszawa  52.4613
 3463Ryszard Pałasz
Marek Urbański
7.0
12.0
DS
LB
KS Turbo FLY BACK Wrocław
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
  51.8412
 3571Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPVeolia Energia Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
  51.7911
 3625Maria Tomczewska
Beata Bojarska
7.0
5.0
PM
WP
WIMPEL Gdańsk
GRICON STARKA Poznań
  51.3910
 3791Roman Budzik
Rudolf Borusiewicz
13.0
4.0
PM
MA
PIANPUR Sierakowice
Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
  51.239
 3872Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDVeolia Energia Łódź  50.848
 3917Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
9.0
5.0
WP 
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
  50.747
 4096Maja Żabierek
Hubert Urban
4.0
7.0
SWKamienna Ostrowiec  50.616
 4182Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0
WPPAB Poznań
ADMIRA Poznań
  50.336
 4294Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
Fundacja Taurus
  50.245
 4367Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPKTB Konin  50.064
 4423Marek Wichtowski
Mirosław Małecki
5.0
9.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  49.723
 4519Grzegorz Samol
Marek Juszczak
4.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Jardob Murowana Goślina
  49.652
 4640Wiesław Lisowski
Maciej Piasecki
7.0
5.0
WPUNIA II Leszno  49.261
 4724Radzisław Oczkowicz
Włodzimierz Kozicki
4.0
5.0
WPCredo Piła
 
  49.18 
 4866Włodzimierz Kwiatkowski
Czesław Kościelak
12.0
4.0
WPCredo Piła
Platan Pleszew
  49.16 
 4960Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
4.0
11.0
ZPKB KONTRA Koszalin
 
  49.09 
 5015Maciej Masłowski
Kajetan Wroński
1.5
2.0
WPIOR III Poznań
Dąbrówka Taxi Poznań
  48.69 
 5164Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  48.63 
 5298Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.0
12.0
MAKBS Legionowianin  48.57 
 5353Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPCredo Piła  48.23 
 5468Grzegorz Dembiński
Ryszard Konopka
7.0
12.0
WP
PM
KTB Konin
STB Słupsk
  48.21 
 5534Radosław Liskowiak
Roman Klejny
5.0
11.0
LBZM Mestil Gorzów Wlkp.  48.21 
 5638Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WPBudowlani Chodzież  47.87 
 5762Stefan Samól
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WPCredo Piła
Karo Poznań
  47.75 
 5877Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
9.0
5.0
LBAZS PWSZ Sulechów  47.74 
 5957Jarosław Lubczyński
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
  47.61 
 6075Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPChaos Gniezno  47.31 
 6114Justyna Stachowiak-Kluz
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPGRICON STARKA Poznań
Fikot Trefl Poznań
  47.06 
 6288Eugeniusz Wiliński
Piotr Piotrowski
5.0
4.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź  46.98 
 6343Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS   46.76 
 6484Jan Cieśliński
Patryk Morawski
1.0
1.5
WPDąbrówka Taxi Poznań  46.60 
 6552Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WPPAB Poznań  46.55 
 6611Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
4.0
WPIOR II Poznań
Kopernik Poznań
  46.33 
 6770Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
5.0
3.0
ZPZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin  46.15 
 6818Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  45.25 
 6928Alfred Kram
Zenon Darmaszek
5.0
4.0
LDBOK Rondo Łódź
Veolia Energia Łódź
  44.95 
 7086Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.0
WPOptymiści Poznań
Stokrotka Poznań
  44.73 
 7150Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPKomster I Poznań  44.59 
 7241Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WPPAB Poznań
IOR III Poznań
  44.46 
 7339Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPChaos Gniezno  44.39 
 7478Ryszard Nowicki
Marek Pietrzak
4.0
4.0
WP
PM
Sokoły Poznań
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
  44.33 
 7536Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
7.0
WPUNIA II Leszno  44.25 
 7683Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
4.0
3.0
DS
WP
Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
 
  44.05 
 7773Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPKaro Poznań  44.02 
 7827Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
4.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  43.98 
 7913Edward Kulus
Karol Mońko
9.0
4.0
LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
TB Budowlani Poznań
  43.62 
 8054Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WPVeolia Energia Poznań
IOR I Poznań
  43.61 
 8176Tadeusz Grobys
Andrzej Mystek
3.0
4.0
WPPlatan Pleszew  43.26 
 8232Maciej Wybranowski
Adam Meller
4.0
5.0
WPIOR II Poznań
Credo Piła
-0.75 43.10 
 8365Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPFikot Trefl Poznań  42.75 
 8469Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPSSMBS Dom Kultury Kolejarza Stargard  42.43 
 8581Witold Szczepaniak
Adam Peszke
5.0
4.0
WPKopernik Poznań
Chaos Gniezno
  42.18 
 8689Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0
WPNaukabrydza.pl  42.01 
 8720Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WPFikot Trefl Poznań
IOR III Poznań
  41.27 
 88100Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPSokoły Poznań
Veolia Energia Poznań
  40.92 
 8999Stanisław Janik
Jacek Melcer
13.0
5.0
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
 
  40.71 
 9037Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPSystem Poznań  39.90 
 9122Karolina Skubich
Joanna Kazmucha
2.0
3.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań  39.61 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-11-27 o 18:02:03