| ||||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||||||
1 | 25 | Jerzy Bajka Barbara Podgórska | 5.0 4.0 | WP | PAB Poznań WKBS Września | 63.44 | 22 | 34 | ||||
2 | 26 | Jerzy Nowak Kajetan Gościański | 13.0 1.5 | WP | KTB Konin Dąbrówka MBIT Problems Poznań | 61.29 | 19 | 32 | ||||
3 | 16 | Janusz Suszczyński Edward Niewierowski | 4.0 11.0 | WP | System Poznań | 59.65 | 16 | 30 | ||||
4 | 24 | Marek Sosiński Rafał Szymański | 7.0 5.0 | WP | DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań Dąbrówka MM Poznań | 58.92 | 14 | 28 | ||||
5 | 31 | Ewa Knapik Włodzimierz Kwiatkowski | 5.0 12.0 | WP | Fikot Trefl Poznań System Poznań | 56.51 | 11 | 27 | ||||
6 | 32 | Aleksandra Graczyńska Jan Rosochowicz | 5.0 2.5 | WP | Kopernik Poznań | 55.33 | 8 | 26 | ||||
7 | 8 | John Catlow Krzysztof Galubiński | 2.0 2.0 | WP | DK Stokrotka I Poznań | 55.08 | 5 | 25 | ||||
8 | 6 | Andrzej Kędzierski Piotr Stanikowski | 5.0 3.0 | WP | Fikot Trefl Poznań | 54.64 | 5 | 24 | ||||
9 | 30 | Jan Adamczewski Marek Janik | 11.0 5.0 | WP | PAB Poznań Sokoły Poznań | 53.73 | 4 | 23 | ||||
10 | 14 | Elżbieta Kamińska Barbara Speth | 0.5 1.5 | WP | Karo Poznań Komster II Poznań | 53.64 | 4 | 22 | ||||
11 | 17 | Stanisław Zakrzewski Witold Szczepaniak | 17.0 5.0 | WP | ELEKTROWNIA Żelichowo WKBS Września | 53.39 | 3 | 21 | ||||
12 | 9 | Jadwiga Nowak Stefan Masternak | 11.0 5.0 | WP | IOR II Poznań Sokoły Poznań | 52.80 | 3 | 20 | ||||
13 | 23 | Cezary Serek Danuta Kazmucha | 15.0 15.0 | WP WM | CONNECTOR Poznań SYNTEX | 52.18 | 2 | 19 | ||||
14 | 13 | Jacek Kokociński Andrzej Pietrkiewicz | 5.0 5.0 | WP | KTB Konin Dąbrówka MM Poznań | 51.56 | 2 | 18 | ||||
15 | 10 | Hieronim Nowacki Janusz Kopras | 5.0 4.0 | WP | Sokoły Poznań IOR III Poznań | 51.27 | 1 | 17 | ||||
16 | 21 | Paweł Fiebig Michał Pabich | 2.5 3.0 | WP | PAB Poznań Fikot Trefl Poznań | 50.91 | 1 | 16 | ||||
17 | 7 | Janusz Michalec Ryszard Kapela | 4.0 3.0 | WP | IOR I Poznań | 50.82 | 15 | |||||
18 | 4 | Jan Borychowski Małgorzata Zielonacka | 13.0 2.5 | WP | KTB Konin Cybinka Poznań | 50.60 | 14 | |||||
19 | 22 | Paweł Siwak Wojciech Kaniewski | 2.0 4.0 | WP | IOR III Poznań | 50.16 | 13 | |||||
20 | 3 | Zbigniew Borejsza-Wysocki Witold Beger | 2.0 3.0 | WP | IOR II Poznań | 49.20 | 12 | |||||
21 | 5 | Henryk Duszyński Jerzy Wilczek | 4.0 3.0 | WP | Credo Piła System Poznań | 48.16 | 11 | |||||
22 | 1 | Tomasz Powęzka Maciej Masłowski | 2.0 2.0 | WP | Komster II Poznań IOR III Poznań | 47.92 | 10 | |||||
23 | 2 | Aleksander Buchholz Tadeusz Dziadykiewicz | 2.0 1.5 | WP | GOK Rokietnica IOR III Poznań | 46.80 | 9 | |||||
24 | 12 | Ryszard Nowicki Jacek Wędrychowicz | 4.0 12.0 | WP | DK Stokrotka I Poznań PAB Poznań | 44.92 | 8 | |||||
25 | 11 | Zdzisław Stryła Michał Granops | 1.0 | WP NZ | PAB Poznań | 44.87 | 7 | |||||
26 | 15 | Maciej Wybranowski Bogumiła Jakubowska | 4.0 3.0 | WP | IOR II Poznań Veolia Energia Poznań | 44.68 | 6 | |||||
27 | 19 | Andrzej Kucharski Adam Meller | 4.0 5.0 | WP | Credo Piła | 44.17 | 5 | |||||
28 | 28 | Zenon Wierzbicki Paweł Biś | 5.0 1.5 | LD WP | Veolia Energia Łódź CK Rondo Grodzisk Wlkp. | 41.91 | 4 | |||||
29 | 29 | Aleksander Minta Ryszard Baranowski | 0.5 | WP NZ | PAB Poznań | 39.85 | 3 | |||||
30 | 20 | Krzysztof Janecki Andrzej Dachtera | 1.5 | WP | NB Praktycy II | 36.60 | 2 | |||||
31 | 27 | Janusz Borowski Sławomir Tomaszewski | 3.0 2.0 | WP | Kopernik Poznań | 35.83 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-08-22 o 21:47:30