Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych
OTP* 26 listopada 2016 Poznań
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 118Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
15.0

 
WPCONNECTOR Poznań 66.9457
 212Anna Sarniak
Przemysław Zawada
19.0
17.0

 
MA
LB
INTERBUD Płock
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
65.0250
 313Paweł Jassem
Marta Ostrowska
17.0
5.0
 
ZP
WP
ZOIM & FIORI Szczecin
 
63.8444
 430Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
KN 
 
WPKopernik Poznań 60.0038
 534Tomasz Winciorek
Ewa Miszewska
18.0
19.0
 
WPELEKTROWNIA Żelichowo 59.3332
 614Kazimierz Omernik
Jadwiga Nowak
19.0
11.0

KN 
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
IOR II Poznań
58.3525
 743Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
15.0

SLTB SILESIA I Gliwice 58.0219
 821Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0

KS 
WPCredo Piła
Cybinka Poznań
56.4913
 922Piotr Tuszyński
Justyna Stachowiak-Kluz
24.0
5.0

LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
GRICON STARKA Poznań
55.7011
 1036Marek Witek
Marta Makarewicz
21.0
2.0
 
PK
MA
Carlo Bossi Parfumes Nisko
NADBUD Warszawa
53.8110
 1128Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
KS 
WPVeolia Energia Poznań
IOR I Poznań
52.329
 1235Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
KN 
WPKopernik Poznań 52.278
 1339Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0

 
MPCARDA Kraków 52.247
 1432Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
4.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa 51.986
 1533Joanna Małecka
Krzysztof Mielnik
2.5
7.0

 
MA
PM
 
SDK Tczew
51.685
 1638Jacek Kufel
Alina Arndt-Kufel
3.0
1.5
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 51.654
 1741Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0

 
PD  50.903
 1827Maria Banaszkiewicz
Jakub Kozak
0.5
1.0
KM 
WPDąbrówka anaX Poznań
Dąbrówka Taxi Poznań
50.782
 1919Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jerzy Nowak
5.0
12.0

WPPAB Poznań
KTB Konin
50.18 
 2044Maja Żabierek
Hubert Urban
4.0
7.0

 
SWKamienna Ostrowiec 49.69 
 2124Jan Borychowski
Zofia Mikołajczyk
12.0
4.0

WPKTB Konin
PAB Poznań
49.18 
 2226Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0

 
DS  49.10 
 2345Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.0
12.0

 
MAKBS Legionowianin 48.61 
 2415Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.0
3.0
 
KS 
WPIOR II Poznań 46.39 
 2529Zofia Bałdysz
Marcin Pędziński
4.0
15.0
KJ 
 
DS
WP
Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
GRICON STARKA Poznań
45.86 
 2640Joanna Kazmucha
Paweł Małecki
3.0
11.0
KJ 
 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
44.10 
 2725Maria Tomczewska
Marek Pietrzak
7.0
4.0
KS 
 
PMWIMPEL Gdańsk
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
43.83 
 2816Sławomir Piechocki
Beata Bojarska
7.0
5.0
 
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
GRICON STARKA Poznań
43.41 
 2942Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
Stanisław Owczarski
9.0
12.0

LBGOMAD Gorzów Wlkp. 43.06 
 3037Ewa Knapik
Stanisław Janik
5.0
13.0
KS 
 
WP
LB
Fikot Trefl Poznań
KART-EL Gorzów Wlkp.
42.34 
 3123Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5

KS 
WPKaro Poznań 40.71 
 3246Maciej Wybranowski
Justyna Łaniewska
4.0
1.5

WPIOR II Poznań
Naukabrydza.pl
39.92 
 3331Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0

WPVeolia Energia Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
39.23 
 3417Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0

 
WPNaukabrydza.pl 38.32 
 3520Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.0

 
WPOptymiści Poznań
Stokrotka Poznań
37.83 
 3611Barbara Speth
Maciej Masłowski
1.0
1.5
KS 
WPPAB Poznań
IOR III Poznań
36.59 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-11-26 o 21:10:17