Witamy na stronie Poznańskiej Asocjacji Brydżowej!

Nauka brydża

(organizatorem nauki brydża nie jest Poznańska Asocjacja Brydżowa ani Wielkopolski Związek Brydża Sportowego)

Więcej na naukabrydza.pl

Chcemy, aby każdy uczestnik kursu kończył go zadowolony nie tylko z nowo nabytych umiejętności, lecz także z mile spędzonego czasu!

Zajęcia odbywają się w Centrum Sportowym MySquash na ulicy Góreckiej 108. W tej chwili spotykamy się w:

  • poniedziałki o godzinie 19.00 - na każdych zajęciach doskonalimy technikę, dzięki krótkiemu wykładowi, a potem ją utrwalamy grając turniej, w którym kilka rozdań jest specjalnie ułożonych. Prowadzimy klasyfikację długofalową, a najlepsi gracze otrzymują puchary i nagrody.
  • środy o godzinie 19.30 - kurs dla początkujących, uczymy od zupełnych podstaw. Dzięki kursowi, w ciągu 5 spotkań nauczysz się wszystkich zasad gry w brydża, a także rozegrasz swój pierwszy turniej.

Oprócz tego organizujemy szkolenia:

  • dla średnio-zaawansowanych. Grywasz już w turniejach, ale zajmujesz miejsca w ogonie stawki? Drużyna, w której grasz walczy o awans do wyższej ligi? Przygotujemy do gry na wyższym poziomie, poprawiając umiejętności indywidualne oraz ułatwiając zrozumienie w parze.
  • przez internet. Nie masz ochoty ruszać się z domu by pograć lub się pouczyć? Możemy zorganizować szkolenie korzystając z popularnego serwera do gry BBO, lub jakiegokolwiek innego.
  • z brydża na różnych happeningach, wyjazdach integracyjnych czy szkoleniach dla firm.

Umożliwiamy także grę z jednym z naszych nauczycieli na turnieju. Najszybszy sposób na podniesienie umiejętności i osiągania sukcesów.

Więcej na naukabrydza.pl